Ace of M.I.C.E. Turizm Fuarı'nı ziyaret ettik (22 Ocak 2020)

Başkonsolos Seniha Birand Çınar, 22-24 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Ace of M.I.C.E. uluslararası turizm fuarında, KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı ile sektör temsilcilerinin standlarını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. 

CNR IMOB 16. İstanbul Mobilya Fuarı'nı ziyaret ettik (21 Ocak 2020)

Başkonsolos Seniha Birand Çınar CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 16’ıncısı düzenlenen IMOB İstanbul Mobilya Fuarı'nı ziyaret etti ve İstanbul'da faaliyet gösteren fuar katılımcısı Kıbrıslı Türk girişimcilerimizle bir araya geldi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi'ni ziyaret ettik (16 Ocak 2020)

Başkonsolos Seniha Birand Çınar, Eğitim - Kültür Ataşesi Fatma Anıl Öder ve Eğitim - Kültür Ataşesi Koralp Şerifoğlu İstanbul Ticaret Üniversitesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Boğaziçi Üniversitesi'ni ziyaret ettik (14 Ocak 2020)

Başkonsolos Seniha Birand Çınar, Konsolos Birsen İkizer Kalfaoğlu, Eğitim-Kültür Ataşesi Fatma Anıl Öder ve Eğitim-Kültür Ataşesi Koralp Şerifoğlu Boğaziçi Üniversitesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Koç Üniversitesi'ni ziyaret ettik (13 Ocak 2020)

Başkonsolos Seniha Birand Çınar, Konsolos Birsen İkizer Kalfaoğlu ve Eğitim-Kültür Ataşesi Koralp Şerifoğlu Koç Üniversitesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

TUROB'un Yeni Yıl Yemeği'ne katıldık (8 Ocak 2020)

Türkiye Otelciler Birliği (TUROB) tarafından Madame Tussauds'da düzenlenen yeni yıla merhaba buluşmasına Başkonsolos Seniha Birand Çınar ile Turizm Koordinatörü Özge Palamutcu katılmıştır.

Bahçeşehir Üniversitesi'ni ziyaret ettik (7 Ocak 2020)

Başkonsolos Seniha Birand Çınar ile Eğitim - Kültür Ataşesi Koralp Şerifoğlu Bahçeşehir Üniversitesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.